Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 7:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
a zalez do portadny skarpy nebo za nejakou zitku at sem muzes pridat ty fotky :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 21:21 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.6.2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Nepomucko u Plzně
Zas mi nezbývá než všem vřele poděkovat.S ES se snažím sžít,jak mi to čas a počasí dovolí.Po další nekončící poradě s místním nadšencem pro letadýlka,Petr Kahoun,mi trochu,ale ne moc :wink: ,vymluvil hydroplán a docela i doporučil nějakej dvouplošník.Bud stavebnici nebo sám postavit.a spíš na elektro.Co by jste,zase,doporučili?Z hydra mi doporučil Donalda,fakt vypadá dost pěkně,ale z dvojplošníků nic. :cry: Co asi tak za model?Spíše stavebku,nemám prostory,kde by mi éro mohlo ležet rok,než ho zkompletuji.
Ještě jednou díky moc za názory a trpělivost s nerozhodným autíčkářem. 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.07.2006 21:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.6.2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Nepomucko u Plzně
Rád bych zas otravoval. :oops:
Jelikož se mi naskytla možnost docela výhodně (aspon pro mně) koupit bud nedodělaná stavebnice hydroplánu nebo ůplná stavebnice Donalda,chtěl bych se optat zdejších zkušených na záludnosti modelu a zda jde udělat i nějaká snadná úprava podvozku pro startování ze země.Abych třeba jen nandal kolečka a mohl startovat ze země a po odendání i z vody.A jakej by jste radili elektro motor?Radši s nějakou rezervou,abych ho nemusel moc přetěžovat.
Jo cena za nedodělanou stavebnici je 2000 Kč a za úplnou stavebnici k postavení je 2200 Kč.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz