Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 9:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.9.2004
Příspěvky: 215
Bydliště: Prostějov
OMLOUVÁM SE! Rozhodně jsem nechtěl nikoho urazit, spíš pobavit. Uznávám,že můj vtípek na tomto fóru může působit nevhodný dojem, nevěřím ale, že by někoho uvedl v omyl. Kdo ho není shopen pochopit, obvykle totiž neumí ani číst. Polepším se!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 9:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Pouzivam samozrejme smrstovacky na konektroech a stazeni vodicu za konektory k sobe a pro transport kousek buzirky pres samecka. Jedina nevyhoda - ty buzirky se pri litani furt nekam ztracej... :?

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 13:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
CakeRC píše:
OMLOUVÁM SE! Rozhodně jsem nechtěl nikoho urazit, spíš pobavit. Uznávám,že můj vtípek na tomto fóru může působit nevhodný dojem, nevěřím ale, že by někoho uvedl v omyl. Kdo ho není shopen pochopit, obvykle totiž neumí ani číst. Polepším se!

ja sem tvuj vtip pochopil, ale mohlo by se stat ze zacatecnik, neznaly humoriu na rc manii by to mohl brat vazne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 19:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
No, ja jsem uplny zacatecnik a tak vas mozna pobavi, ze ja propojuju baterii s regulatorem pomoci obycene "lustrsvorky" (takova ta plastova vec do ktere se z kazde strany strci drat a utahne se sroubkem) - funguje to bajecne, ale asi to neni prilis "profi". :roll:

V prodejne jsem si sice zakoupil 4ks konektoru (samecek / samicka) - ale jsou to jen takove zlate tycky a nejak jsem nepochopil co s tim... 8O

Nevim, zda se ma konekory ke kabelum pajet nebo jak to k nim jinak pridelat? Navic od aku vedou kabely poradne tluste a ty konektory jsou zrejme moc tenke a nevleze se to do nich. :?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 20:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.9.2004
Příspěvky: 215
Bydliště: Prostějov
Ja tyto ,,čokoládky" používvám k propojení s nabíječkou už několik let bez problému. Těžko se ale dají použít k zapínání a vypínání soupravy v modelu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2006 21:39 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Vzduchoplavec píše:
No, ja jsem uplny zacatecnik a tak vas mozna pobavi, ze ja propojuju baterii s regulatorem pomoci obycene "lustrsvorky" (takova ta plastova vec do ktere se z kazde strany strci drat a utahne se sroubkem) - funguje to bajecne, ale asi to neni prilis "profi". :roll:

V prodejne jsem si sice zakoupil 4ks konektoru (samecek / samicka) - ale jsou to jen takove zlate tycky a nejak jsem nepochopil co s tim... 8O

Nevim, zda se ma konekory ke kabelum pajet nebo jak to k nim jinak pridelat? Navic od aku vedou kabely poradne tluste a ty konektory jsou zrejme moc tenke a nevleze se to do nich. :?


Konektory musí být pořádné. To je základ!

http://www.mpjet.com/news/index.php?opt ... &Itemid=28
http://www.mpjet.com/cat/pages/21010mount_cz.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.04.2006 8:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
zdzd: Bezva! No to je jina sorta nez mam ja! Ty moje jsou takovi mali mrzaci - jen takove nicemne trubicky. Ty MP-Jet vypadaji o rad lepsi! A navod na instalaci je take skvelej - diky! :D

CakeRC: Ja ty cokoladky pouzivam i v letadle (v EasyStaru je na ne mista dost), ale pravda je, ze ustavicne odsroubovavani a zasroubovavani trochu otravuje. To je fakt. :?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.04.2006 10:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jak napsal ZD-konektor(kvalitní,patřičně proudově dimenzovaný)je základ.Když vidím čokoládky,tak mě jímá hrůza. :roll: (mám je doma tak max. na lustru) :wink: Jo a prosímtě jaký"takový jenom trubičky" máš?-o jaké konektory se jedná?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.04.2006 12:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
ja osobne pouzivam vyhradne konektory MP JET (1.8 i 2.5mm) - na baterii mam + i - samice, na renglu samce. Lepe zabranit zkratu tak, ze jeden kabel od aku je kratsi o cca 2cm a oba kabely jsou k sobe spojeny (krouzkem ze smrstovacky)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.04.2006 13:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Proti zkratu je dobre použiť zmršťovacie bužírky, ale nedával by som dva samce na akumulátor a samice na regulátor. Akku - samec, samica a reg. samec. samica. Takto nemôže dôjsť k prepólovaniu, čo sa mi raz stalo a regulátor v dyme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.05.2006 17:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2006
Příspěvky: 1
arda1 píše:
Já osobně používám Goldy a na ty se dá koupit taková krytka. :wink:


Jak postupovat při nasazování plastových domečků na Goldy. Jsou moc těsný a nějak se mi nedaří je na konektory natáhnout. Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.05.2006 19:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, já protáhnu kabel plastovým domečkem,někdy to musím trocha "naslinit"(kabel a domeček)protože se silikonová izolace krabatí a nejde vsunout. No, pak zapálím konektor(dělat to po jednom-jinak hrozí riziko dotyku samce a samice).Po zapájení a očištění konektoru isopropylalkoholem se tento natlačí do domku- jde to ztuha , ale jde-opřít konektor o vhodnou podložku(aby se nepoškodil-osobně používám kousek teflonu). Minule se mi podařilo konektor "otočit"-místo + na samce jsem ho lupnul na samici a naopak(práce kvapná-málo platná) a protože jsem neměl po ruce náhradní krytku(jinak bych ji rozřízl,zahodil a použil novou)tak jsem konektory pomocí přípravku vytlačil ven-jde to blbě,ale úspěch se nakonec dostavil. :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.05.2006 21:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
zrovna dneska jsem si neprozretelne koupil 2mm konektory a resil stejny problem neslo to na kabely od accu - trochu jsem je namazal a povedlo se mi tam navlect prevlecku na samici - samec ani nahodou, takze mam na accu 2samice... asi tak zacnu delat vsechny packy, alespon se nemusim bat, ze si to nekde skrtne. doufam, ze to neotocim na reglu, ovsem to bych musel byt uplnej blb a patrilo by mi to...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 17:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Na to nemusis byt uplny blb, staci trocha nervozity, spech nebo na tebe bude nekdo mluvit a mas po reglu. Dve samice na aku bych si rozhodne nedaval!!!! Resil bych to nekterym shora uvedenym zpusobem. Da se taky pouzit samice ve smrstovacce, kterou nastrcis na samce. Pekne to na nem drzi, ale je to drazsi reseni nez ty co uvadeji ostatni, ale velmi dobre fonkcni :)

_________________
Létej i dnes!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 17:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
ja mel problem hlavne s tim jak navleknout na ten tlustej kabel prevlecnici na samecka - proste to neslo ani za nic, takze jina moznost nebyla

uprime spojit jedenkrat cervenou a cernou se muze omylem stat, ale na to avych to odprask musim to udelat blbe dvakrat a jako elektrikare by me to melo trknout - takze se toho nebojim

poucim se az budu kupovat novy regl


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Laco, sterkar a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz