Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.02.2006 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
ale, proste nebyl zaplaceny hosting ...

kdyztak by se chodilo k nam :))

_________________
Stoupak.cz - Portál pro všechny větroňáře, házedláře a jiné maníky :-D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.02.2006 22:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
sgames píše:
ale, proste nebyl zaplaceny hosting ...

kdyztak by se chodilo k nam :))

http://www.gamecode.cz/ - máte výborný obsah, hned jsem si ho dal do oblíbených a budu se na tvé stránky často vracet.


Naposledy upravil Patas_ dne sob 11.02.2006 13:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 0:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
Patas_ píše:
sgames píše:
ale, proste nebyl zaplaceny hosting ...

kdyztak by se chodilo k nam :))

Ano, máte výborný obsah, hned jsem si ho dal do oblíbených a budu se na tvé stránky často vracet.


lol , sory, mam v kontaktech spatnou adresu, ale na tu JIZ OPRAVENOU budete nepochybne chodit kazdy den :)
prez 1000 fotek , spousta videi , a t d

_________________
Stoupak.cz - Portál pro všechny větroňáře, házedláře a jiné maníky :-D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 0:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Nebudeme. Byl jsem tam jednou a naposled.

Stránky vypadají pěkně, ale informační hodnota je nulová. Sorry...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 8:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
No kazdy zacatek je o prazdne diskuzi bez prispevku, urcite i sam Losna takto zacinal, zbytecne bych vsak nikoho neodsuzoval. Stránky jsou pekne udelena, ale urcite by prospelo vetsi mnozstivi informaci z branze ci hlavne vlastnich zkusenosti a popisu modelu, technologii a mene fotek, ktere patri spise do rodinneho alba - nemyslim to nijak ovšem nijak zle... mam tu slabost pro ty dvojmotoraky :-) :-)
K casto diskutovanemu - proc RC mania nejela - muj nazor - pokud je volny pristup, muze byt kazdemu putna proc to nejelo a aby nekdo neco vysvetloval ci nedejboze se omlouval :-( Pridavam se s abstinencnimi priznaky ...... :-) Ale at ma kazdy jakykoliv nazor - psat na verejnou diskuzi nazor vyjadreny s pouzitim slova H...O podle mne snizuje uroven cele diskuze, posouva to na urovni chatu na Seznamu kde jsou tuny hloupych a arogantních nazoru k bulvarnim zpravam .. :-( :-( :-(


Naposledy upravil MakoBear dne sob 11.02.2006 8:56, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 8:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Nejde o diskusi. Ta je zhola zbytečná a neuchytí se. Stačí vidět, jak rcmania skomírá vedle mojehobby. Na další diskusi není šance.

A web bez jakékoliv informace, jen s fotkami, má nulovou informační hodnotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 8:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Ahoj zdzd vidim ze jsi online - to jsi tady od 00.25 do ted ? :-O
Ohledne skomirání RC Manie vedle Hobby - ja to vidim spise tak, ze na kazdou diskusi chodi jiny vzorek lidi, rcmania mi pripada spise taková rekreacni :-( . Nemyslím tedy ze skomirá - myslím ze se vhodne doplnuje


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 10:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Kostelec u kř.
Nedá mi to abych do toho taky něco nepřidal:
Sleduji obě diskuse asi půl roku a za tu dobu jsem si přečetl skoro celou historii. Informační hodnota se opravdu nedá srovnávat ,ani obsáhlost. Za tu dobu jsem si vytipoval pár lidí na jejichž info je spolehnutí.Když se člověk prodírá jednotlivými diskusemi, tak vlastně zjistíš že je to pořád o těch samých lidech. Nedovedu si představit ,že by je někdo někam "přetáhl". Věřím že na nějaký obecný pokec se někdo nabalí,ale seriozní diskuse vznikne asi těžko,neb nebude kdo by skurečně na ůrovni dovedl poradit. Stačí se podívat třeba na http:/www.skylady.blog.cz ,diskuse značná,ale nějaký "guru" chybí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 11:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Háj ve Slezsku
Obrázky: 0
Souhlasím s MakoBear. Jsem pouze rekreační modelář a RC Mania je mi bližší. Připadá mi přehlednější než Mojehobby a řeší se tady běžnější problémy se kterými se setkávám i já. Každý Z těchto portálů bude mít své příznivce, ale myslím že hodně z nás navštěvuje oba.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 12:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Tom75 píše:
Souhlasím s MakoBear. Jsem pouze rekreační modelář a RC Mania je mi bližší. Připadá mi přehlednější než Mojehobby a řeší se tady běžnější problémy se kterými se setkávám i já. Každý Z těchto portálů bude mít své příznivce, ale myslím že hodně z nás navštěvuje oba.


S přehledností je to tak, že záleží na zvyku. Lidem z mojehobby připadá těžce nepřehledný a těžkopádný engine rcmanie. Stačí nakouknout sem:

http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom1.php?idforum=14

Nicméně tak, či tak, další široké fórum už se "naplno" nerozjede. Jedině, že by bylo doplněno kvalitními informacemi a servisem v jiných oblastech tak, aby lidi měli nějaký důvod tam začít chodit. A to pár fotek rozhodně nezvládne.

V poslední době se začíná chytat klubový web www.helimania.cz , ale tam je to způsobeno úzkou specializací.


Naposledy upravil zdzd dne sob 11.02.2006 14:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 13:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
zdzd píše:
Nebudeme. Byl jsem tam jednou a naposled.

Stránky vypadají pěkně, ale informační hodnota je nulová. Sorry...
Forma dost převyšuje obsah, cituji : No a tady chodíme létat když neni na banzín :) a nebo když jsem příšly jak ze školy a nebo z prace po cca 16té hodině v létě. Zde jsme zdárně pokračovaly v nácvících ašeho leteckého umu ;) tak mě zajímá co vy dámy vlastně studujete? 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 15:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Nejlepší bylo to že sem se ptal na poskytovateli této domény a on mi napsal že JÁ sem nezaplatil......... přitom s provozováním manie nic společného nemám... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
zdzd píše:
Nebudeme. Byl jsem tam jednou a naposled.

Stránky vypadají pěkně, ale informační hodnota je nulová. Sorry...


promin ZDZD,ale ty jsi clovek ktereho nedokazu zkousnout, existuje neco co ti nevadi?


PANEBOZE podivej se na svoje prispevky, vetsina z nich ma takovou zvlastni primes arogance nebo ceho,promin ale nemuzu si pomoct ... myslis ze nekdo chodi na stranky jen kvuli blbeho textu ktery videl uz nejmin 100* nekde jinde ? mozna ty ... ja chodim na weby kvuli fotek letadel, videam , a proste me zajmaji klubove stranky , tak v cem je problem ?

i kdyz reknes ze nejsi arogantni (nemyslim to v zasade nejak spatne) ale jsi ... promin je to pravda,opravdu se chovas hodne nadsazene nad ostatnimi lidmi, mel by sis to uvedomit ... ale jinak dobry ....




mmj, to ze rikas ze je mojehobby lepsi nez rcmania je tvuj nazor, muj je presne opacny a MH je pro me naprosto web o nicem, clanek nekdy z minuleho stoleti o bateriich (jejichz tematiku jsem celt uz Xkrát) a diskuze je pate prez davete .... tady to alespon zije, a nevim proc by nemohlo u i nas, vis houby jaky je internetovy narod, a vis houby co tam bude nebude .... takze to priste zkus bez te VUVOZOVKACH namyslenosti.
dekuji ti.
nic proti tobe ;)



a nez dostanu vyprask od tebe nebo ostatnich : nemyslim to spatne,je to jen muj nazor, ale jak rikam,nemam nic proti tobe ...

_________________
Stoupak.cz - Portál pro všechny větroňáře, házedláře a jiné maníky :-D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 18:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
no to se nam to rozjelo ......


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.02.2006 19:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Špatně jsi mne pochopil. Jde o technické konstatování ohledně úrovně tvého webu. Na tom není nic osobního, normální zpětná vazba.

Pokud jde o srovnání rcmania a mojehobby jasně jsem napsal, že každému vyhovuje něco jiného.

Pokud jsi si to vysvětlil jinak, tak sorry. Vyjadřuji se coby programátor, Ano/Ne. Namyšlenost jsi si k tomu dodal sám. Nemám čas pokaždé rozepisovat sáhodlouhé litanie.

Tvůj kolega Ondrej se přestěhoval na MH. Soukromou poštou jsem ho upozornil, že to tam nebude mít jednoduché. A nemá. A nedělám mu to já. Možná je také něco podivného v chování té vaší skupiny.

Někteří lidi si holt nesednou. Když nechceš, nemusíš moje příspěvky číst. Dodnes by jsi měl vysypaný vysílač.

Proti tvému webu nic nemám. Když se chytne, bude dobře. Když ne, taky dobře. Vzhled má dobrý to jsem pochválil. Obsah je nulový (pro kohokoliv, kdo tam nechodí létat) a totéž by zastalo primitivní fotoalbum. Co ti třeba dá toto http://zd.wwwcity.cz/DovolenaModelCity/ ? Nic, když jsi tam nebyl. A že internetích modelářů je málo k tomu aby uživili další diskusi je taky jasné. Viz. třeba http://mklipence.wz.cz/forum/ a to Lipence nejsou nevýznamný klub.

Ješte k mému stylu - sem chodím jen občas a rozhodně ne se vykecávat. Jsou týdny, kdy sem nenapíšu ani slovo. Když ale vidím, že někdo opravdu potřebuje pomoci, hrne se do neštěstí či slepé uličky, nebo dělá něco nelegálního, ozvu se. Proto to taky možná vyznívá prochu negativisticky, ale je to důsledek situace. Na prázdné chválení já nejsem. Upozornění na problémy je mnohem cennější. To časem snad taky pochopíš.

Takže znovu: Sorry, nikoho urážet a peskovat pro nic za nic nechci. Pokud to tak někdy vyzní, nebyl to záměr a není to tak myšleno (Mimo porušování legislativy a morálních zásad, tam je to tak myšleno).

Víc nemám co dodat.

Měj se.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz