Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
Ano, podvozky jsou u těchto modelů problém. Mám od BlackHorse Extru a to samé, v bledě modrém, ivšem ze zkušeností s předchozími modely jsem celou podvozkovou část pořádně vyztužil, takže jsem se tomu vyhnul, ovšem přišel jsem na další prolémy, ohledně výškového kormidla atd. ale to je zase na jinou diskusi.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
s tim podvozkem je to zasadni informace, s canarym jsem pristaval do oranice bezne a v nejhorsim se musel prihnout zpet

s tim obecnym tvrzenim o modelech blackhorse nesouhlasim, mam od nich spitfire - tam jsem se toho podvozku vylozene bal - ale presvedcil me, ze vydrzi opravdu mnoho


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
No, to bych nesouhlasil, znám tři lidi, kteří mají tu samou EXTRU jako já a dvěma se to stalo při běžném přistání na asfaltový povrch a jeden má už několik desítek přistání do travnatého povrchu a nic, takže bych to viděl spíše na štěstí, ovšem je lépe upozornit na běžná, slabá místa dříve, než je člověk zakusí na vlastní triko...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
to je jasny - budu rad za kazkou informaci, abych vedel ceho se u spita vyvarovat

zatim byl 2x ve vzduchu a 2x spadnul - jsem unesen tim co vydrzi :lol:
jen se s nim naucit driv nez ho uplne rozmlatim


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
No uplne se mi na toho Excela sbihaji sliny! Jen jsem si dens pri pousteni "za barakem" uvedomil, ze budu muset popojit asi o dost dal. Hadam, ze ASP 7.5 ccm asi dela slusny kraval, ze?

Doufat v neco jako "ucinny tlumic" asni nelze, ze?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
no nevim jak moc dalece to nekoho muze rusit, ale ja mam spis problem, ze tu 7,5 neslysim na 100m

3,5 dela bordel vetsi


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 21:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Asi provedu zkousku hlucnosti. Budu letat proste tak daleko, aby to nikoho nerusilo. Poli je tu v okoli dost. Ale s rozjezdovou drahou to bude horsi... :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2006 10:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
je to jednoduchy vraz tam poradnej motor a jde to i hazet.my hazeme cesnu ktera ma v sobe 6,5ku a vazi asi tak neco pres 3kg ale na to uz musi nekdo poradne hodit.jinak sem videl litat excela a na prechod od elekter se mi zda trochu rychlej ale to je jenom vec nazoru.ja sem si udelal hornoplocha na 10ku uz pred par lety.vyrezanej s polystyrenu s rozpetim kolem 2 metru profilem s rovnou spodni stranou kolama ze sekacky nic moc peknyho ale odstartuje to i z lehce zvoranyho pole.a letovy vlastnosti sou taky uzasny je to schopny udelat vikrut 2m nad zemi i zakladni akrobacii a pristava to rachlosti sviznejsi chuze :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 14:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Duchcov (okres Teplice)
Oni ty motory zas takovej kravál nedelaj (aspon podle me). Kdyz ho ladis na zemi tak to jo ale jakmile se s erem zvednes do vzduchu a uletis par metru tak ho slysis o dost min.

_________________
Špejle pohybující se spořádaně vzduchem
jsou fascinující - jedno zda borové, nebo z uhlíku…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 17:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
NO, řekl bych, že se právě ve vzduchu více projevují než na zemi (co se týká hlučnosti). Pokud jsou okolo letiště stromy a ve vzdálenosti domy, tak model při pojíždění na zemi slyší daleko méně, než ve vyšší výšce, je to logické, nahoře není překážka pro šíření zvuku + ozvěna také dělá své.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 18:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja jsem vcera slysel jakysi praveky detonacni motor (zrejme) ruske vyroby - vubec nevime co to je za typ. A ten dela kraval poradny teda. 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 11:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.2.2006
Příspěvky: 141
Bydliště: Praha
Zdravim, ja jsem se taky ucil letat na Canary. Je to hodne a pohodove letadlo vhodne pro zacatecnika. Akorat po zkusenosti s motorem ASP bych radeji doporucoval motor O.S. Max je pravda, ze je o neco drazsi a ma mene vykonu, ale pro zacatecnika nevyzaduje tolik serizovani jako ASP. Mozna jsem mel jen smulu pri vyberu motoru ASP, motor O.S. Max uz mam dlouho a maximalni spokojenost. Stastny let....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
slepic píše:
Zdravim, ja jsem se taky ucil letat na Canary. Je to hodne a pohodove letadlo vhodne pro zacatecnika. Akorat po zkusenosti s motorem ASP bych radeji doporucoval motor O.S. Max je pravda, ze je o neco drazsi a ma mene vykonu, ale pro zacatecnika nevyzaduje tolik serizovani jako ASP. Mozna jsem mel jen smulu pri vyberu motoru ASP, motor O.S. Max uz mam dlouho a maximalni spokojenost. Stastny let....

Motor ASP je cinskou kopii motoru OS Max, serizuje se uplne stejne a chodi zrovna tak, horsi je to s jeho zabehem a mozna i pouzitymi materialy - to se ale projevi az na zaklade dlouhodobych zkusenosti. Pokud mluvis o OS Maxu jen o malo drazsim a s nizsim vykonem, patrne mas namysli kategorii LA - ovsem ta nema ani kulickove lozisko a muj osobni pocit je, ze to neni priliz podarena volba, radsi mam ASP to je kopie OS Maxu FX.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 12:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.2.2006
Příspěvky: 141
Bydliště: Praha
j3nda píše:
slepic píše:
Zdravim, ja jsem se taky ucil letat na Canary. Je to hodne a pohodove letadlo vhodne pro zacatecnika. Akorat po zkusenosti s motorem ASP bych radeji doporucoval motor O.S. Max je pravda, ze je o neco drazsi a ma mene vykonu, ale pro zacatecnika nevyzaduje tolik serizovani jako ASP. Mozna jsem mel jen smulu pri vyberu motoru ASP, motor O.S. Max uz mam dlouho a maximalni spokojenost. Stastny let....

Motor ASP je cinskou kopii motoru OS Max, serizuje se uplne stejne a chodi zrovna tak, horsi je to s jeho zabehem a mozna i pouzitymi materialy - to se ale projevi az na zaklade dlouhodobych zkusenosti. Pokud mluvis o OS Maxu jen o malo drazsim a s nizsim vykonem, patrne mas namysli kategorii LA - ovsem ta nema ani kulickove lozisko a muj osobni pocit je, ze to neni priliz podarena volba, radsi mam ASP to je kopie OS Maxu FX.


Aha, to jsem nevedel, protoze litam teprve chvilku. Mne osobne prislo slozite ten motor vyladit, jak se rika, pujdu si dat ruce do hermanku :P Treba to bude lepsi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz