Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: trick 800 + stridak
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 10:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
hmmm po dlouhe dobe jsem se rozhodl vyskouset stridaky :D ...mam doma asi rok stary trick 800 od telinku, byla tam samozrejme 300 s 7:1 prevodem.. no 7clanek nesel pouzit, 8clanek clekem usel, byl dost slepovany tak jsem ho na nejakou dobu odlozil, objednal novy trup a postupne opravoval. Jeden den to prislo, zasel jsem do prodejny s listkem s doporucovanymi pohony v ruce teda Mega 16/15/7 AXI 2808/20 a nejaky mp jet.. protoze nebyl pristup k internetu(byl jsem zrovna na prazdninach) neskrontoloval jsem si nic o technickych parametrech danych motoru,(majitel prodejny se v stridavem pohonu vyzna a uz parkrat me premlouval abych si taky koupil stridak, tak jsem mu veril a doufal ze mi pomuze )
premluvil mne abych si nekupoval 2808/20 nybrz 2208/20, tvrdil ze rada28xx uz jsou velky kravy
takze mam AXI 2208/20 + regl 12A + APC slow fly 8/3.8
no asi tam nebude takova rezerva vykonu jako u 28xx ale nejspis tam daly vetsi radu taky kvuli dovazeni (muj nazor).. poradte , jestli ma nekdo skusenosti s temito motory ..
me zatim nejde o brutalni 3D akrobacii, taky nemusim hned viset nebo hazet premety v nozaku :lol: chci ero ktere bude prechodem na taketo modely co myslite pobere to ten axik


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 12:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
myslím že jsi udělal chybu-pro pomalolet AXI 22/12/26 a tři články lipol
a nebo když už 22/08/26 a ne 22/08/20
jinak ten já mám AXI 28/08/16 a ten má na 2články lipol 2500mah statickej tah okolo 850g
ale tak je hlavní, že ti to lítá...

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: trick 800 + stridak
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 13:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
vozembouch píše:
Axi 2208/20


Tenhle motor mam. Ale je spis vysokootackovy, i na dvojclanek, takze na 3D akrobacii asi ne uplne idealni. Ja s nim litam v maly stihace (polomaketa P51D z EPP, 85cm, 390g) s vrtuli 7x6 nebo lepe 8x6 je to docela svizny, odber okolo 16A z 2sLipol 1700, ale visolet to neni.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 13:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
pardon asi ste mne spatne pochopili :) ja prave nechci 3D ani pomalolet, vim ze je to vysokootackovy motor, jde mi o to aby to bylo neco jineho nez s tou 300 ja s trickem+stridak jeste nelital tak ze co mam cekat :lol:
chystam taky 2clanek... ale ABU ten odber je az tak vysoky?
jake mas skusenosti s tym mototrem pripadne skus ho porovnat s 300 s prevodem...dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 14:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
vozembouch píše:
pardon asi ste mne spatne pochopili :) ja prave nechci 3D ani pomalolet, vim ze je to vysokootackovy motor, jde mi o to aby to bylo neco jineho nez s tou 300 ja s trickem+stridak jeste nelital tak ze co mam cekat :lol:
chystam taky 2clanek... ale ABU ten odber je az tak vysoky?
jake mas skusenosti s tym mototrem pripadne skus ho porovnat s 300 s prevodem...dik


jo ten odběr je vysoký protože motor má víc otáček na volt = vyšší odběr máš na danej typ ledadla blbej motor-mel sis koupit 22/08/34 to by jsi lítal hodně dlouho a se stejnym výkonem ale musel bys mít větší vrtuli-10/47
ten motor, co máš je spíš pro pylonáky nebo pro vrtulníky-tam kde potřebuješ otáčky...takže do TRICKa nevhodný. to jsi tam měl radši nechat tu 300

_________________
support slowflyers


Naposledy upravil tikef dne pon 22.08.2005 15:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 14:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
jo fak dik tikef uz jsem jsi vsim ze jsi konfliktni a netaktni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: trick 800 + stridak
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 14:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
vozembouch píše:
hmmm po dlouhe dobe jsem se rozhodl vyskouset stridaky :D ...mam doma asi rok stary trick 800 od telinku, byla tam samozrejme 300 s 7:1 prevodem.. no 7clanek nesel pouzit, 8clanek clekem usel, byl dost slepovany tak jsem ho na nejakou dobu odlozil, objednal novy trup a postupne opravoval. Jeden den to prislo, zasel jsem do prodejny s listkem s doporucovanymi pohony v ruce teda Mega 16/15/7 AXI 2808/20 a nejaky mp jet.. protoze nebyl pristup k internetu(byl jsem zrovna na prazdninach) neskrontoloval jsem si nic o technickych parametrech danych motoru,(majitel prodejny se v stridavem pohonu vyzna a uz parkrat me premlouval abych si taky koupil stridak, tak jsem mu veril a doufal ze mi pomuze )
premluvil mne abych si nekupoval 2808/20 nybrz 2208/20, tvrdil ze rada28xx uz jsou velky kravy
takze mam AXI 2208/20 + regl 12A + APC slow fly 8/3.8
no asi tam nebude takova rezerva vykonu jako u 28xx ale nejspis tam daly vetsi radu taky kvuli dovazeni (muj nazor).. poradte , jestli ma nekdo skusenosti s temito motory ..
me zatim nejde o brutalni 3D akrobacii, taky nemusim hned viset nebo hazet premety v nozaku :lol: chci ero ktere bude prechodem na taketo modely co myslite pobere to ten axik


no ja mam treba opacny problem
mam MEGA RC400/7/16 a potreboval bych neco vysokootackoveho - treba tvuj AXI
jestli budes mit zajem to smenit tak dej vedet na 602 460 417


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 15:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
vozembouch píše:
jo fak dik tikef uz jsem jsi vsim ze jsi konfliktni a netaktni


já jsem konfliktní a netaktní jenom proto, že se ti tady snažim pomoct jo? tak teda děkuju :cry: . a pokavad vim, tak jsem na tebe neměl žádnou urážlivou větu nebo tak něco já jenom řikam co si myslim o tvým počínáním a o pohonné sestavě tvého letadla.

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tikef píše:
vozembouch píše:
jo fak dik tikef uz jsem jsi vsim ze jsi konfliktni a netaktni


já jsem konfliktní a netaktní jenom proto, že se ti tady snažim pomoct jo? tak teda děkuju :cry: . a pokavad vim, tak jsem na tebe neměl žádnou urážlivou větu nebo tak něco já jenom řikam co si myslim o tvým počínáním a o pohonné sestavě tvého letadla.

ale taky si mu to nemusel rikat tak na tvrdo...chtelo by to trochu taktu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 15:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
zelda: asi máš pravdu

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 16:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tikef píše:
zelda: asi máš pravdu

nemusel si mu hnedka rikat,,ten motor sis koupil na nic" ale mohl si mu treba rict ,,ten motor nebyla nejlepsi volby, lepsi by byl..."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 16:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
no jo promin tikef, uz jsem si moh zvyknout na to ze napises to co si myslis, ja jenom ze mi je jasny ze to neni idealni pohon a ze ma moc vysoky otacky, ale ja si zase nemuzu dovolit koupit si jiny , a vzdyt jsem ho vlastne jeste v tom tricku nevyskousel mozna to pude :? ... jenom me stve ze mam jen 12A regl a vy tady udavate docela vyssi proudy(ten regl doporucuje primo vyrobce motoru)
no skratka rad prijmu vsechny vase nazory (i pesimisticke :lol: ) a skusenosti s motorem a smodelem trick
dik za odpovedi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 16:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
no jo zelda presne tak jsem to myslel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 16:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
no vite ja za to dal 1500 a tedka tohle...no mne jde hlavne vo to aby to aspon trochu litalo a neplacalo se to na padovce, je mi (zatim) jedno co ten model dokaze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.08.2005 18:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
vozembouch píše:
no vite ja za to dal 1500 a tedka tohle...no mne jde hlavne vo to aby to aspon trochu litalo a neplacalo se to na padovce, je mi (zatim) jedno co ten model dokaze

bud v klidu, zkus to tam namontovat a uvidis sam...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz